Pierwszy Dzień Wiosny

wiosna20 marca witaliśmy wiosnę, mimo że przyszła dopiero 21, w sobotę. To nie przeszkadzało, aby zorganizować w szkole wesołą akademię  na cześć Wiosny. Klasa 2a i 1b przygotowały konkursy i zabawy dla uczniów i nauczycieli. Patrycja i Agata z 2a przedstawiły scenkę kabaretową według własnego pomysłu o tym, jak młode małżeństwo spędzało upiorną noc w namiocie i co z tego wynikło. Klasa 1b zaprosiła do zabawy w zgadywanki nauczycieli i uczniów. W tej rywalizacji nieznacznie zwyciężyła drużyna nauczycieli. Konkurs sprawnościowy na szybkie zjedzenie jabłka , bieg z przeszkodami z jajkiem na łyżce i odbijanie piłeczki pingpongowej wyłonił zwycięzcę wśród uczniów. Najlepsza okazała się klasa 3b. Zabawę umiliła nam piosenka Anny Jantar w wykonaniu Kasi Wrony.