Lubelski Salon Maturzystów 2016

img_7057Czasopismo „Perspektywy” już od wielu lat organizuje cykl spotkań dla maturzystów. Na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w dniach 20-21 września przygotowano dla uczniów klas maturalnych stoiska promocyjne wyższych uczelni lubelskich i krajowych. Można było również zapoznać się z zasadami tworzenia arkuszy egzaminacyjnych z poszczególnych przedmiotów i spotkać się z ekspertami maturalnymi i pracownikami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie.

Uczniowie naszego liceum wzięli udział w Lubelskim Salonie Maturzystów i 21 września mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół wyższych i zasadami rekrutacji do tych uczelni. Ta wiedza będzie potrzebna przy wypełnianiu deklaracji maturalnej.