Konkurs wojewódzki z okazji ustanowionego przez sejm RP roku 2017 rokiem Józefa Piłsudskiego

17.05. 2017 r. odbył się w naszej szkole I etap konkursu wojewódzkiego ,, Józef Piłsudski-bohater Polski i Europy”.Organizatorem jest Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Lublinie. Jest on objęty patronatem honorowym wojewody lubelskiego Pana Przemysława Czarnka.Konkurs składa się z 2 etapów: eliminacji szkolnych i rozgrywki finałowej. Etap szkolny przeprowadzono w oparciu o test przesłany drogą elektroniczną  do szkoły. Uczniowie , którzy wzięli udział w eliminacjach to: Patrycja Kuzioła(kl. I a), Damian Jarosz(kl. I a), Mariusz Ciesielski(kl. I a), Żaneta Pietras, Emil Spyt(kl. II b). Do konkursu przygotowała uczniów Anna Gutek.  Najlepsze wyniki uzyskał Mariusz Ciesielski. Gratulujemy!