Studniówka 2018

Dnia 27.01.2018r. odbył się tradycyjny bal studniówkowy uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim. Uroczyste rozpoczęcie miało miejsce w restauracji ,,Cukrownia”.

Zaproszonych gości, rodziców, dyrekcję, grono pedagogiczne i maturzystów powitali uczniowie: Adriana Pętek z klasy 3a oraz Patrycja Niezgoda i Adrian Birbach z klasy 3b.

Podczas oficjalnej części głos zabrali, w imieniu starosty opolskiego, pan Paweł Grabek oraz burmistrz Opola Lubelskiego, pan Dariusz Wróbel życząc młodzieży udanej zabawy oraz sukcesów na maturze.

W imieniu rodziców głos zabrała pani Aneta Zawadzka, kierując do  młodzieży wiele pięknych słów.

Wyjątkowość studniówkowego wieczoru podkreśliła w swoim wystąpieniu  pani dyrektor Małgorzata Woś zwracając się do młodzieży, rodziców i zaproszonych gości. Pani dyrektor życzyła uczniom wspaniałego, niezapomnianego balu oraz jak najlepszych wyników na zbliżających się egzaminach maturalnych.

Maturzyści wyrazili swoją wdzięczność za pomoc i wsparcie w drodze do osiągnięcia życiowego sukcesu czego wyrazem były kwiaty wręczone pani dyrektor oraz wychowawczyniom pani Annie Cięszczyk i pani Urszuli Mędrek.

Uczniowie w pięknym stylu wykonali tradycyjnego poloneza, który czarował wdziękiem, elegancją i różnorodnością wieczorowych strojów.

Licznie przybyli rodzice ze wzruszeniem obserwowali swoje pociechy.

W dalszej części wieczoru goście obejrzeli przygotowaną przez młodzież część artystyczną. Uczniowie w humorystyczny i dowcipny sposób zaprezentowali scenki życia szkolnego.

Młodzież bawiła się znakomicie do białego rana.

Bal pełen niezapomnianych wrażeń i beztroskiej zabawy rozpoczął odliczanie czasu, który pozostał do matury.