Dzienne archiwum: 2018/03/05

19 lutego 2018 r. nauczyciele naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w sympozjum poświęconym ważnym zagadnieniom z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Sympozjum zorganizowała Prywatna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna „Sto Pociech” w Opolu Lubelskim. Dziękujemy za zaproszenie!

W 2018 roku przypada 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W ramach jubileuszowych obchodów, pod patronatem marszałka Senatu RP, Kancelaria Senatu organizuje ogólnopolski konkurs plastyczny „Orzeł Biały – nasza duma”, adresowany do uczniów szkół w całym kraju. Tematem prac konkursowych jest polskie godło, począwszy od Mieszka I do czasów współczesnych.Naszą szkołę reprezentują Natalia Pietras, Aleksandra Marzec oraz Michał Adamczyk z kl 1. Uczniów przygotowała p. dyr. Małgorzata Woś.  Życzymy powodzenia!