IX Targi Edukacyjne

Cykliczna impreza pod nazwą Targi Edukacyjne organizowana przez Starostwo Powiatowe w Opolu Lubelskim już po raz dziewiąty  miała miejsce  2 marca w Hali Sportowej przy ulicy Kolejowej. Wzięły w nich udział wszystkie szkoły średnie z terenu naszego powiatu. Przedstawiły one ofertę edukacyjną na kolejny rok szkolny 2018/2019 odwiedzającym targi gimnazjalistom i ich rodzicom. Nasza szkoła przygotowała stoisko informacyjne z broszurami  poświęconymi LO w Opolu Lubelskim, książkami o szkole i drobnymi upominkami dla zainteresowanych naszą ofertą. Na tę okazję przygotowany został także film poświęcony naszemu liceum. Szkołę reprezentowali uczniowie klasy I, a przygotowaniem stoiska zajęli się p. Beata Błaszczak, pedagog szkolny i p. Robert Romanowski.