Dzienne archiwum: 2018/10/28

Z przyjemnością informujemy, że I miejsce zajęła Wioleta Jastrzębska ze Szkoły Podstawowej z Łazisk, II miejsce- Jakub Kopyciński ze Szkoły  Podstawowej Nr 2 w Opolu Lubelskim, III miejsce- Agnieszka Śmiech z Kluczkowic, Sebastian Kuś ze Szkoły  Podstawowej Nr 1. Wyróżnione prezentacje multimedialne przygotowali : Agnieszka Śmiech i Jakub Kopyciński. W kategorii liceum I miejsce zajął Mariusz Ciesielski, II – Karol Gołofit, III- Maciej Zieliński z naszej szkoły.
I miejsce w kategorii liceum na prezentację otrzymał Michał Adamczyk, a wyróżnienie Łukasz Poleszak.
W konkursie plastycznym wyróżnienie otrzymały uczennice
z naszej szkoły: Natalia Pietras, Aleksandra Marzec i Weronika Kania.
Gratulujemy zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom. Dziękujemy Dyrektorom okolicznych placówek za umożliwienie uczniom wzięcia udziału w naszym konkursie! Podziękowania i gratulacje dla nauczycieli opiekunów: p. Agnieszki Kramek, Ewy Pietras, Barbary Piwowarek, Małgorzaty Łyjak- Kowalskiej,p. Zbigniewa Jackowskiego i Jarosława Woźniaka.