Dzienne archiwum: 2019/02/08

6 lutego 2019 r. harcerki z naszej szkoły – Gabriela Adamczyk, Julia Pikuła i Wiktoria Skrzypiec uczestniczyły w międzypokoleniowym spotkaniu z okazji wydania śpiewnika harcerskiego „Pal się ogniu jasno – 100 piosenek na 100 – lecie utworzenia ZHP”. Do przygotowania śpiewnika wykorzystano materiały z naszych licealnych kronik.

5 lutego 2019 r. p. Katarzyna Fedorowicz z Powiatowego Urzędu Pracy w Opolu Lubelskim przeprowadziła pogadankę dla uczniów kl. II i III nt. rynku pracy i wyboru dalszej drogi kształcenia.

2 lutego 2019 r. tegoroczni maturzyści  bawili się na balu studniówkowym w restauracji Staroopolska. Tradycyjna studniówka odbyła się w roku wyjątkowym, w którym szkoła obchodzi jubileusz 75-lecia istnienia. Część oficjalną rozpoczęły wystąpienia uczniów oraz dyrekcji Liceum. Następnie głos zabrali starosta opolski, pan Czytaj dalej