Ucz się z nami
  
  
  

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Nazwisko

Imię

Decyzja

Adamczyk Brajan zakwalifikowany
Adamowicz Anastazja zakwalifikowany
Banach Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Białkowski Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bielenna Julia zakwalifikowany
Błażejczyk Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Boryc Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Buława Norbert zakwalifikowany
Chudzicka Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ciseł Małgorzata zakwalifikowany
Cygan Marek Karol zakwalifikowany
Dacka Adam Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dalka Nikola zakwalifikowany
Deszczak Cezary zakwalifikowany
Długosz Andżelika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dobrowolski Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Duda Magdalena zakwalifikowany
Dudek Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Durakiewicz Rafał zakwalifikowany
Dwornikiewicz Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Dziadosz Karol niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Fiuk Kamila niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Fliśkiewicz Bartłomiej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gnaś Konrad Karol zakwalifikowany
Goleń Łukasz zakwalifikowany
Golofit Paweł zakwalifikowany
Gołofit Bartek zakwalifikowany
Gołofit Karolina zakwalifikowany
Grzesik Gabriel Bartosz zakwalifikowany
Jackowska Oliwia zakwalifikowany
Jamróz Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kawalec Angelique niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kieraga Oliwia zakwalifikowany
Klocek Julia zakwalifikowany
Kłodnicka Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kocon Klaudia zakwalifikowany
Kołodziejczyk Bartosz zakwalifikowany
Koślak Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kozak Kamila zakwalifikowany
Kozak Paweł zakwalifikowany
Kręgiel Artur niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krzak Natalia zakwalifikowany
Krzyś Norbert niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kuras Paweł zakwalifikowany
Kuś Justyna zakwalifikowany
Kuś Sebastian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kuzioła Malwina zakwalifikowany
Kwietniewski Kevin Janusz zakwalifikowany
Kwietniewski Oskar zakwalifikowany
Kwietniewski Tobiasz zakwalifikowany
Leszczyński Antoni Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Łyjak Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Majewska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Marzec Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mazurek Bartosz zakwalifikowany
Mazurkiewicz Milena zakwalifikowany
Niewielska Julia zakwalifikowany
Nosal Piotr Aleksander zakwalifikowany
Nowak Sandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowosielska Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Opoka Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Orzeł Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Owczarz Alicja zakwalifikowany
Paluch Patrycja Anna zakwalifikowany
Paprota Sandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pastuszka Wiktoria zakwalifikowany
Pelak Ksawier niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pęczkowska Weronika zakwalifikowany
Pietraszek Krystian zakwalifikowany
Pietroń Milena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Piłat Dominik Krystian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Piłat Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Pogoda Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Puk Bartosz Aleksander niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Radziński Olaf niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rak Dominika zakwalifikowany
Rosińska Emilia zakwalifikowany
Rosińska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Roszko Laura zakwalifikowany
Ryba Weronika zakwalifikowany
Samołyk Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sanecka Gabriela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Sarna Natalia zakwalifikowany
Sawka Natalia Aleksandra zakwalifikowany
Skowrońska Amelia zakwalifikowany
Sońta Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Stefanek Piotr zakwalifikowany
Superson Kamila zakwalifikowany
Szkutnik Kamil zakwalifikowany
Szmit Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szuba Karol niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szyszko Radosław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Śliwa Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Śliwa Przemysław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Śliwiński Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Śmich Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Świątkowski Sebastian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tkaczyk Justyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Turski Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Walencik Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Witczak Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Woźniak Rafał zakwalifikowany
Wójcik Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wójcik Patrycja Katarzyna zakwalifikowany
Wójtowicz Emilia zakwalifikowany
Wrzochol Bianka niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zawadzka Patrycja zakwalifikowany
Żałobniak Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żarnowska Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żrodowska Karolina zakwalifikowany

 

Translate:
Facebook
Kalendarz
Sierpień 2020
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Galeria
img_3051 DSC_0495 DSC_0687 DSC_0394.JPG 006 16806662_1333230363410965_3609013520094510840_n 16864054_1333229550077713_3241752634903057039_n 16999062_1333236856743649_5247639284927294721_n