Konkurs wiedzy o HIV i AIDS

phpThumb_generated_thumbnailKolejna edycja konkursu wiedzy o HIV i AIDS organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Opolu Lubelskim rozpoczęła się 28 listopada 2013r. Do szkolnego etapu konkursu zgłosiło się wielu uczniów: Dominika Chromik i Ewa Chlebiska z 3b, Magdalena Marzec, Ilona Frydecka, Natalia Piłat, Iwona Szabat, Ewelina Orzeł, Magdalena Bielecka, Grzegorz Kulig, Aneta Wach, Aleksandra Pasek i Marlena Wójcik z 3c, Bartosz Miłosierny, Patryk Burakowski, Kamil Jarosz i Kamil Lejwoda z 2a. Konkurs organizowany jest z okazji obchodów Światowego Dnia Walki z AIDS. Konkurs przeprowadziła pedagog szkolny, p. B. Błaszczak. Prace uczestników sprawdzała p. Teresa Pietras, nauczyciel biologii.