Lekcja na 12 gwiazdek.

W naszym liceum, przy współpracy  z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce oraz Stowarzyszeniem Społeczno-Ekonomicznym ABSOLWENT zostało organizowane kolejne spotkanie w ramach projektu Lekcja na 12 gwiazdek, Jest to rodzaj kampanii edukacyjno-informacyjnej skierowanej do dzieci i młodzieży różych typów szkół, przedstawiającej bieżące zagadnienia dotyczące Unii Europejskiej. To już trzecia odsłona projektu zainaugurowanego w 2016 roku, który od tego czasu cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony szkół i uczniów. Warsztatowa, przyjazna młodzieży formuła spotkań oraz najbardziej aktualna wiedza dotycząca Unii Europejskiej przekazywana przez ekspertów daje doskonałą możliwość poznania praktycznych aspektów członkostwa Polski w UE. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy 1a i 1b, prezentując wysoki poziom wiedzy ogólnej, co nie uszło uwadze prowadzącym warsztaty.