1

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

1 września 2021, godz. 9.00
Klasy pierwsze w świetlicy szkolnej- spotkanie z p. dyrektor
i wychowawcami
Klasy drugie i trzecie spotkania z wychowawcami w klasach:
Klasa 2a – pracownia biologiczna
Klasa 2m – pracownia matematyczna
Klasa 3ap- pracownia informatyczna
Klasa 3mp- pracownia geograficzna
Klasa 3ag- pracownia historyczna
Klasa 3mg-pracownia filologiczna



Rekrutacja 2021/2022

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim

Nazwisko Imię Decyzja
Bardzel Julia nieprzyjęty
Bartnik Katarzyna nieprzyjęty
Basiakowski Mateusz przyjęty
Basiakowski Miłosz przyjęty
Bigos Dominik nieprzyjęty
Boguta Milena przyjęty
Borowiec Kacper nieprzyjęty
Boryca Damian nieprzyjęty
Chęć Szymon nieprzyjęty
Chlebek Jan Marek nieprzyjęty
Chlebicka Zuzanna nieprzyjęty
Ciekot Bartosz przyjęty
Czapla Michał przyjęty
Czarnota Klaudia nieprzyjęty
Dacka Jacek Leonard nieprzyjęty
Dacka Marek przyjęty
Dec Mateusz przyjęty
Dziechciarz Amelia przyjęty
Furtak Michał nieprzyjęty
Gałuszewski Bartosz przyjęty
Gogół Joanna nieprzyjęty
Gogół Wojciech nieprzyjęty
Grzęda Kacper przyjęty
Guan JinXing przyjęty
Harmasz Kamila nieprzyjęty
Hemperek Julia nieprzyjęty
Jakubowska Paulina nieprzyjęty
Jóźwik Weronika nieprzyjęty
Kaniowski Bartłomiej przyjęty
Kasiak Kacper przyjęty
Kęcik Adrian przyjęty
Kępa Wiktoria nieprzyjęty
Kijak Adrian Władysław przyjęty
Kocon Zofia nieprzyjęty
Kocoń Mateusz przyjęty
Koral Anna przyjęty
Kosiński Oskar przyjęty
Kręcisz Filip przyjęty
Kręcisz Kacper Wiesław nieprzyjęty
Król Mateusz przyjęty
Kubiś Albert przyjęty
Kulig Martyna nieprzyjęty
Kuryś Adrian nieprzyjęty
Kuryś Karolina nieprzyjęty
Kuś Karolina przyjęty
Kwiecień Milena przyjęty
Leśna Aleksandra nieprzyjęty
Liszkiewicz Wiktoria Weronika przyjęty
Majewski Hubert nieprzyjęty
Malon Natalia przyjęty
Małecki Wojciech przyjęty
Marek Jakub przyjęty
Mędyk Julia przyjęty
Miroński Sebastian przyjęty
Mordziński Krzysztof przyjęty
Morlo Oliwia przyjęty
Nienajadło Kamil przyjęty
Obel Wiktoria przyjęty
Pastwa Aleksandra nieprzyjęty
Paszteln Jakub przyjęty
Piasecka Joanna przyjęty
Piątek Wiktoria nieprzyjęty
Piłat Wiktoria nieprzyjęty
Popiołek Żaneta przyjęty
Półtorak Sebastian przyjęty
Pruszkowski Marcin przyjęty
Ryczek Jarosław nieprzyjęty
Saba Zuzanna nieprzyjęty
Sarna Artur nieprzyjęty
Siembida Aleksandra przyjęty
Skowroński Jakub przyjęty
Sola Maja nieprzyjęty
Solis Oliwia nieprzyjęty
Starek Sylwester przyjęty
Strachacka Adrianna nieprzyjęty
Superson Kinga nieprzyjęty
Superson Martyna nieprzyjęty
Szafran Kacper przyjęty
Szczucka Helena Maria przyjęty
Szkutnik Kinga Weronika nieprzyjęty
Szuba Karol Mikołaj nieprzyjęty
Śpiewak Mateusz przyjęty
Świrkosz Weronika nieprzyjęty
Tabor Julia przyjęty
Tajer Emilia przyjęty
Tyluś Łukasz przyjęty
Wagner Wiktoria przyjęty
Wesołowski Karol nieprzyjęty
Winiarska Kinga przyjęty
Witczak Martyna przyjęty
Wojewoda Paweł Konrad nieprzyjęty
Woś Wiktoria nieprzyjęty
Wójcik Maja nieprzyjęty
Wróbel Gabriela nieprzyjęty
Wrótniak Zuzanna nieprzyjęty
Zając Katarzyna nieprzyjęty
Żak Weronika nieprzyjęty
Żmuda Klaudia nieprzyjęty