63 DNI CHWAŁY POWSTANIA WARSZAWSKIEGO”- konkurs wiedzy

12 października  w Poniatowej odbyło się podsumowanie realizowanego przez Stowarzyszenie Niezłomna Polska projektu , w ramach którego zorganizowany został konkurs wiedzy o Powstaniu Warszawskim.
Zwieńczeniem projektu był koncert Norberta „Smoły” Smolińskiego, muzyka i założyciela zespołu Contra Mundum.
Projekt dofinansowany został przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Patronat honorowy objął Starosta Opolski Dariusz Piotrowski.Uczniowie nagrodzeni z naszej szkoły to Milena Mazurkiewicz, Alicja Owczarz, Maciek Wójtowicz. Gratulacje!

W tym wydarzeniu i żywej lekcji historii ( patriotyczny koncert) brali udział uczniowie klasy 1 a oraz biorący udział w konkursie. Merytoryczną opiekę sprawowali nauczyciele A. Gutek i M. Batyra.