Gdzie Ci mężczyźni…

Bez tytułu„Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy.

Orły, sokoły, herosy.

Gdzie ci mężczyźni na miarę czasu.?

Gdzie te chłopy?”

(Danuta Rinn)

 

Tak śpiewały dziewczęta z klasy 3c , poszukując prawdziwych mężczyzn 30 września w naszej szkole. Tego dnia obchodzony był uroczyście Dzień Chłopaka. Chłopcy każdej klasy otrzymali od swoich koleżanek upominki, z kolei panowie –nauczyciele otrzymali przepiekane karykatury, wykonane przez uczniów naszej szkoły.

Podsumowaniem życzeń składanych panom przez panie była tego dnia akademia przygotowana przez dziewczęta. Organizacją i jej przygotowaniem zajął się Samorząd Uczniowski i p. Barbara Cyrkler

Dziewczęta śpiewały, tańczyły, recytowały. Klasa 1a wykonała piosenkę w nowej wersji językowej „Słodka , słodka”, klasa 2b wykonała szlagier zespołu After Party- „Tylko ona jedyna”, również w trochę przerobionej wersji. Z kolei dziewczyny z klasy 2a zaśpiewały hit zespołu Weekend o tym, jak on tańczył dla niej, czyli nową wersję piosenki „Ona tańczy dla mnie”. Niezwykła pomysłowością wykazały się dziewczyny z klasy 3a i 3b, które w strojach „dzieci kwiatów” zatańczyły do piosenki „Chłopaki nie płaczą”.

Akademia zakończyła się niezwykłymi życzeniami skierowanymi do mężczyzn:

„ W dniu chłopaka życzę ci, abyś zawsze służył mi

Siła, gdy popsuje się odkurzacz,

Śmiechem, gdy mnie życie zacznie wkurzać,

Radą, gdy popadnę w wątpliwości,

Ciałem, gdy zapragnę też miłości…”.