Już za tydzień…

13 października o godz. 19.55 z warszawskiego lotniska im. Chopina wystartuje samolot linii Finnair do Helsinek z 200 osobami na pokładzie – a wśród nich znajdzie się 2 nauczycieli i 9 uczniów z naszej szkoły – czyli angliści- M. Ptasińska-Romanowska, M. Batyra i uczniowie A. Barazik, W. Cybulak, M. Cynarski, K. Fiuk, A. Popiołek, J. Socha, A. Walencik, A. Włodarczyk, A. Zasada. Po krótkimi pobycie w stolicy Finlandii będą oni kontynuować swoją podróż do Sztokholmu. W trakcie tygodniowego spotkania projektowego wraz z nauczycielami i młodzieżą z Niemiec, Węgier i Wielkiej Brytanii będą uczestniczyć w lekcjach w szwedzkiej szkole, zaprezentują swoje kuchnie narodowe, będą uczestniczyć w warsztatach dotyczących problematyki europejskiej, zwiedzą także starówkę sztokholmską czy muzeum zespołu Abba.

A po powrocie pozostanie już tylko przygotowanie do marcowej wizyty nauczycieli i uczniów ze szkół partnerskich w naszej szkole.