Szkolny etap XXXVIII Olimpiady Języka Angielskiego w Liceum im. A. Mickiewicza w Opolu Lubelskim

0_38oja18 listopada dziewięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w szkolnym etapie XXXVIII Olimpiady Języka Angielskiego, której oficjalnym organizatorem, pod patronatem Ministerstwa Edukacji, jest Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu, a autorem testów jest dr Henryk Krzyżanowski.

Uczniowie biorący udział w etapie szkolnym:

Adrianna Barazik 3a
Grzegorz Duda 2b
Katarzyna Fiuk 2a
Joanna Gołofit 3a
Dominika Mędrek 2a
Łukasz Mędrek 2b
Bartosz Miłosierny 2a
Ewelina Pyć 3a
Joanna Socha 2a

Poziom zawodów był wyjątkowo wysoki, a ewentualni zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego będą znani pod koniec grudnia. Gratulujemy uczestnikom i zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z arkuszami zawodów z lat poprzednich, znajdujących się na oficjalnej stronie olimpiady.

.logo olimpiada   http://www.wsjo.pl/oja