Akcja „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”

pomoz_dzieciomPo raz kolejny młodzież naszej szkoły wzięła udział w corocznej akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę ” organizowane przez Polskie Radio Lublin. Szkolne Koło Wolontariatu wraz z uczniami zorganizowało zbiórkę żywności i innych darów w sieci Tesco w Opolu Lubelskim. Główny sztab akcji mieścił się w Opolskim Centrum Kultury. Podsumowaniem akcji był koncert charytatywny  na scenie OCK, w którym wzięli udział: Aleksandra Stefanek, Daniel Pogoda i Kamil Wrona. Wszystkim wolontariuszom biorącym udział w akcji dziękujemy. Pomagali Natalia Wilczyńska, Martyna Sakowska, Sylwia Szuba, Aleksandra Pasek, Wioleta Sobkiewicz, Ewelina Nowakowska, Magdalena Bielecka, Iwona Szabat, Magdalena Marzec, Patryk Kuryś, Bartosz Cięszczyk, , Justyna Szczęsna, Łukasz Kocon, Magdalena Mroczkowska, Agata Włodarczyk. Pieczę nad sprawnym przeprowadzeniem akcji sprawowały s. M. Łomża i p. B. Błaszczak.