Targi Edukacyjne

targiPo raz kolejny Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Opolu Lubelskim zorganizowała Tagi Edukacyjne dla wszystkich szkół średnich powiatu opolskiego, aby przedstawiły swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2014/15. W hali sportowej przy ulicy Kolejowej 29 kwietnia 2014r. swoje stoiska promocyjne wystawiły wszystkie szkoły ponadgimnazjlane. Nasze liceum oprócz tradycyjnych tablic z ofertą i zdjęciami z życia szkoły zaproponowało odwiedzającej targi młodzieży gimnazjalnej konkurs wiedzy o naszej szkole z bardzo atrakcyjnymi nagrodami- misiami,  smyczami, torbami  i ołówkami z logo szkoły, zaproszeniami i biletami wstępu na „Noc z Rozalią”, która będzie miała miejsce już 9 maja . Niewątpliwą atrakcją naszego stoiska były żywe wizerunki naszych patronów, Rozalii Lubomirskiej, właścicielki Opola i Adama Mickiewicza, patrona szkoły. Zabawiali oni gości i zapraszali na uroczystości szkolne i przede wszystkim zachęcali do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły i skorzystania z niej w nowym roku szkolnym.