Manufaktura Smaków

DSC_0071Jak co roku i tym razem nasza szkoła wzięła udział w imprezie środowiskowej organizowanej przez Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim pod nazwą Manufaktura Smaków. Młodzież naszego liceum wzięła udział w korowodzie ulicami naszego miasta. Dziewczęta i chłopcy przebrani w stroje z epoki romantyzmu w powozach zaprzężonych w piękne konie rozpoczęli przemarsz uczestników korowodu, wśród których znaleźli się uczniowie innych szkół Gminy Opole Lubelskie, władze miasta i goście z zagranicy.

Naszą obecność podkreśliliśmy również wystawieniem stoiska promocyjnego, na którym prezentowaliśmy historię naszego liceum, ofertę edukacyjną na najbliższe lata, materiały promujące szkołę i zapowiadające Jubileusz 70-lecia, który szkoła będzie obchodzić we wrześniu bieżącego roku. Nie zabrakło również niespodzianek. mimo niesprzyjającej czasami pogody stoisko nasze cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników festynu. Dziękujemy wszystkim  uczniom za zaangażowanie w tę imprezę.