Podsumowanie roku szkolnego 2013/2014

505a7158cedc0cc4fe929b2e811455ff.koniec szkoły27 czerwca we wszystkich szkołach w Polsce zakończono uroczyście rok szkolny . W naszej szkole z tej okazji odbyła się akademia z częścią artystyczną przygotowaną przez klasę 2b. W uroczystości wzięli udział: p. Agnieszka Dec, przedstawicielka Starostwa Opolskiego, p. Elżbieta Burakowska, przewodnicząca Rady Rodziców, wychowawcy klas , nauczyciele i uczniowie. Starosta Opolski nagrodził najlepsze uczennice szkoły, które osiągnęły najwyższe wyniki nauczania- Małgorzatę Węglińską i Sylwię Szubę, obie z klasy 1a. Dyrektor szkoły, p. Małgorzata Woś wręczyła świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 i powyżej. Osoby wyróżniające się pracą na rzecz szkoły i środowiska oraz najlepsi sportowcy zostali nagrodzeni książkami i dyplomami.

Krótką część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 2b- Daniel Pogoda, Kamil Wrona i Wojciech Cybulak, którzy przedstawili skecz wakacyjny o bardzo wybrednym turyście poszukujących niezwykłych wrażeń.

Pani dyrektor podziękowała nauczycielom za pracę w ubiegłym roku szkolnym, uczniom za wysiłek i osiągnięcia, życząc wszystkim udanych wakacji.