Dla Niepodległej

DSC_0342Narodowe Święto Niepodległości i świętowanie wolności rozpoczęliśmy w szkole już 10 listopada. W szkolnych uroczystościach wystąpili : Bartosz Kozieł jako narrator, chór szkolny: A. Mucha, M. Jurak, J. Kamińska, A. Strug i K. Wrona , którzy wykonali pieśni narodowe i legionowe. G. Duda przygotował film dokumentalny o okolicznościach odzyskania przez Polskę niepodległości, Fragmenty poezji patriotycznej odczytała p. dyrektor, M. Woś. Następnego dnia w kościele na mszy świętej w intencji Ojczyzny nasza szkoła wystawiła poczet sztandarowy: C. Plis, W. Furga, A. Witczak, N. Stolarz i J. Porębska. Szkoła opiekuje się sztandarem Armii Krajowej i ten sztandar także wystawiła. W poczcie stanęli: A. Śliwa, M. Prokop, P. Stolarski, M. Pietras. Dziękujemy wszystkim za patriotyczna postawę.