Szansa na łatwiejszy start w dorosłe życie

cems-chanseJuż 3 listopada rozpocznie się rekrutacja, która wyłoni uczniów klas III gimnazjum oraz I szkół ponadgimnazjalnych, objętych innowacyjnym programem CEMS Chance VII. Tegoroczna, wiosenna edycja projektu odbędzie się w Warszawie w dniach od 9 do 12 grudnia. Jest to 4- dniowy cykl warsztatów i szkoleń organizowanych przez grupę studentów z CEMS Clubu Warszawa, działającego przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Organizatorzy stawiają sobie za cel wzbudzenie chęci do zaplanowania rozwoju osobistego, wykształcenie umiejętności związanych z przedsiębiorczością, autoprezentacją i zarządzaniem czasem, zapoznanie ze specyfiką certyfikatów językowych. Poza tym każdy uczestnik będzie miał możliwość zbadania własnych predyspozycji zawodowych oraz wzięcia udziału w warsztatach dotyczących planowania przyszłości i projektowania ścieżki kariery.
Prócz interesującego programu dużą zaletą projektu jest jego ogólnopolski charakter- możliwość spędzenia czasu z rówieśnikami z niemalże wszystkich województw. Każdemu uczestnikowi zostanie dodatkowo przydzielony mentor, którego zadaniem będzie wsparcie merytoryczne zarówno w trakcie projektu, jak i po jego zakończeniu. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zwiedzenia stolicy Polski, a także odwiedzenia wielu ciekawych i nieprzeciętnych miejsc.
Szczegółowe informacje o projekcie wraz z formularzem rekrutacyjnym i regulaminem znajdują się na stronie www.cemschance.pl. Udział w CEMS Chance VII jest nieodpłatny. Termin zgłoszeń mija 16 listopada 2014 r.
Serdecznie zapraszamy!
(Zachęcamy również do obejrzenia filmu z 3 edycji projektu pod TYM ADRESEM.)