Olimpiada Wiedzy o HIV i AIDS

phpThumb_generated_thumbnailJuż po raz trzeci młodzież naszej szkoły przystąpiła do Powiatowej Olimpiady Wiedzy o HIV i AIDS zorganizowanej przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Opolu Lubelskim. Jej głównym celem jest zwrócenie uwagi młodych ludzi  na coraz powszechniejszy problem zakażeń wirusem HIV, a także zwiększenie poziomu wiedzy związanej z tym wirusem i zespołem AIDS. Zmagania uczniów na etapie szkolnym odbyły się 24 XI 2014r. Wzięli w nim udział następujący uczniowie: Katarzyna Bartoś i Patryk Stolarski z 1a,  Izabela Śledzik, Gabriela Kozieł, Anna Strug, Jowita Kamińska, Martyna Lejwoda, Aleksandra Wiącek  z 1b, Andżelika Migora, Beata Zgnilec, Natalia Wilczyńska z 2a, Karolina Fedorowicz, Ilona Gorzym, Magdalena Borowiec, Marta Wawer, Natalia Adamczyk, Dagmara Sagan, Wioleta Sierocka, Aleksandra Mastalerz, Natalia Studnicka z klasy 3b.

Najwięcej prawidłowych odpowiedzi udzieliła  i pierwsze miejsce zajęła Natalia Wilczyńska, II- Beata Zgnilec, III- Wioleta Sierocka.

Powiatowy etap konkursu odbył się 1 XII w siedzibie starostwa. Wzięli w nim udział uczniowie szkól średnich z całego powiatu. Nasza uczennica, Natalia, zdobyła II miejsce. Gratulujemy. Pieczę nad konkursem sprawowała Beata Błaszczak, pedagog szkolny.