VI Targi Edukacyjne

DSC_031729 stycznia 2015r. w hali sportowej przy  ZSZ w Opolu Lubelskim miały miejsce VI Targi Edukacyjne skierowane do uczniów klas III gimnazjów, ich rodziców i nauczycieli. Targi te zapoznały zainteresowanych z ofertą edukacyjną na nowy rok szkolny 2015/2016. Szkoły ponadgimnazjalne  Powiatu Opolskiego , Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Opolu Lubelskim i Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Poniatowej wystawiły swoje stoiska promocyjne. Nasze liceum też zaprezentowało się z folderami, plakatami, gazetkami informującymi nie tylko o tym, jakie klasy z jakimi rozszerzeniami  proponujemy uczniom gimnazjów, ale również pochwaliliśmy się osiągnięciami naszych uczniów i absolwentów oraz 70-letnią historią szkoły. Szczegółowe informacje na temat oferty naszej szkoły w zakładce o rekrutacji i w specjalnym numerze Opolskiej Gazety Powiatowej.