Żegnamy-nie zapomnimy !

DSC_0450Uczniowie klas trzecich szkół średnich w piątek, 24 kwietnia , zakończyli rok szkolny i tym samym stali się absolwentami naszego liceum. Na uroczystość pożegnania tegorocznych maturzystów przybył wicestarosta Powiatu Opolskiego, p. Janusz Gąsior, przewodnicząca Rady Rodziców, p. Elżbieta Burakowska i p. A. Lejwoda. Po wręczeniu nagród i podziękowań p. Dyrektor, Małgorzaty Woś,  nastąpiła część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy II i jej wychowawczyni, p. Monikę Romanowską. Na koncert złożyły się piosenki Maryli Rodowicz „Ale to już było” , Haliny Kunickiej ” To były piękne dni” , Anny Jantar „Żeby szczęśliwym być…”, zespołu Dżem ” Do kołyski”, i zespołu Farben Lehre „Matura”. Piosenki wykonali : Katarzyna Wrona, Julia Domżał, Kamila Horab, Maciej Miroński, Mateusz Majchrowski i Kamil Wrona. Teksty poetyckie recytowali -Beata Zgnilec, Małgorzata Węglińska i Mateusz Majchrowski. W imieniu tegorocznych maturzystów głos zabrali Żaneta Zając i Patryk Burakowski. Życzymy pomyślności w dorosłym życiu i połamania piór na maturze.