Manufaktura Smaków po raz kolejny

10423952_894351317298874_398310150277243653_nŚwięto produktu lokalnego, zwane metaforycznie Manufakturą Smaków, jest spadkobiercą jarmarków opolskich odbywających się w Opolu Lubelskim od wieków. 14 czerwca nasza szkoła wzięła udział w uroczystościach związanych z tym świętem. W korowodzie świątecznym wyróżnialiśmy się kolorowymi balonami z logo szkoły i samochodem udekorowanym w kwiaty , motyle i napisy z nazwą Liceum Ogólnokształcącego w Opolu Lubelskim. W parku miejskim wystawiliśmy także stoisko promujące naszą szkołę, na którym znalazło się wiele atrakcji, wystawa prac uczniowskich, zdjęć z życia szkoły, foldery i ulotki. Można było pomalować sobie twarz w wymyślne esy-floresy, wziąć udział w „słodkiej loterii”, posłuchać muzyki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom korowodu i tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej imprezy.