Zakończenie roku szkolnego

image002Zakończenie roku szkolnego jest najbardziej wyczekiwanym dniem w życiu każdego ucznia. To dzień podsumowań i podziękowań. Uczniowie wszystkich klas  zebrani w świetlicy szkolnej wysłuchali przemówienia pani dyrektor Małgorzaty Woś podsumowującego wyniki oceniania i zachowania uczniów w roku szkolnym 2014/2015.  Pani dyrektor wręczyła świadectwa z wyróżnieniem prymusom szkolnym, którzy uzyskali średnią ocen powyżej 4,75. Pan Janusz Gąsior, wicestarosta Powiatu Opolskiego, wręczył nagrodę najlepszemu uczniowie szkoły-Sylwii Szubie. Rada Rodziców ufundowała nagrody książkowe dla uczniów za osiągnięcia w nauce, sporcie , pracy artystycznej i społecznej. Nagrody wręczyła przewodnicząca Rady Rodziców, p. Elżbieta Burakowska. Pani dyrektor podziękowała rodzicom za wzorowe wychowanie wyróżnionych nagrodami uczniów, wręczając rodzicom listy gratulacyjne. Podsumowaniem uroczystości był występ wokalny Julii Domżał i Katarzyny Wrony.

Do zobaczenia po wakacjach.