Praca nauczyciela z innej perspektywy- Obchody Dnia Edukacji Narodowej

DSC_023513 października 2015r. w naszej szkole uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Jest to święto wszystkich pracowników oświaty i uczniów. Wśród zaproszonych na akademię gości znaleźli się wicestarosta Powiatu Opolskiego p. Janusz Gąsior, przedstawiciele rodziców i nauczyciele emeryci. Z tej okazji pani dyrektor wręczyła nagrody dla nauczycieli , dziękując im za wytężoną pracę dydaktyczno-wychowawczą. Nagrodą Dyrektora uhonorowani zostali: p. Beata Błaszczak, p. Anna Gutek, p. Danuta Piłat i p. Michał Wojewoda. Nagrodę Starosty otrzymała w tym roku p. Renata Jackowska.

Pod opieką p. J. Mroczek i p. D. Piłat klasa 2b przygotowała akademię, którą poprowadzili J. Kamińska i B. Czarnota. Na część artystyczną akademii składały się piosenki wykonane przez A. Muchę i C. Plisa, który wykonał dowcipny utwór o gronie pedagogicznym. I. Śledzik i J. Wójcik wystąpiły w zabawnej scence opisującej pracę nauczyciela z perspektywy pań woźnych. Na zakończenie występów uczniowie nagrodzeni zostali brawami .