Współczesny patriotyzm

DSC_0267Wydarzenia związane z obchodami 97 rocznicy niepodległości były tematem występu, jaki przygotowali uczniowie naszej szkoły dla rodziców i dla społeczności szkolnej. 9 listopada na zebraniu z rodzicami i 10 listopada na akademii szkolnej wystąpili uczniowie, którzy w większości uczęszczaja na zajęcia humanistyczne. Zajęcia te prowadzi p. Ilona Majak-Gierczak. Tematem występu były refleksje o WSPÓŁCZESNYM PATRIOTYZMIE. Uczniowie recytowali wiersze -Zbigniewa Herberta z cyklu Pan Cogito i śpiewali wspołczesne piosenki. Dodatkowym akcentem były dwie współczesne prezentacje.
Na scenie zaprezentowali się w wierszach: Gabrysia Kozieł, Iza Śledzik, Natalia Sójka, Justyna Wójcik –kl. 2b, piosenki wykonywali: Kasia Wrona, Weronika Furga-kl.3a, Mikołaj Batyra-kl.2b, całość prowadziła Marcelina Wójtowicz –kl.2b, prezentację mulimedialną przygotował Czarek Plis-kl.2b. W obsłudze multimedialnej pomagał p. Michał Wojewoda. Całość występu przygotowała p. Ilona Majak-Gierczak.