Niech żyje bal…. STUDNIÓWKA 2016

Studniowka_2016Nie bez powodu słowa piosenki Maryli Rodowicz widnieją w tytule. Piosenka z tekstem Agnieszki Osieckiej otwierała studniówkę, którą wczoraj, 30 stycznia 2016r. przeżywali uczniowie klasy trzeciej i ich rodzice. Rewelacyjne zaśpiewana przez Julię Domżał i Katarzynę Wronę wprowadziła wszystkich obecnych na balu studniówkowym w niezwykły nastój. Nostalgia i refleksja nad życiem i najbliższą przyszłością maturzystów towarzyszyła im przez całą noc. Ten magiczny klimat wyczarowała piosenka Anny Jantar”Przetańczyć z Tobą chcę całą noc” w wykonaniu Katarzyny Wrony. Miłe słowa skierowała do zaproszonych gości p. dyrektor Małgorzata Woś, otwierając oficjalnie bal i p. wicestarosta, Janusz Gąsior.

Po przepięknie odtańczonym polonezie i chwili odpoczynku młodzież klasy 3a zaprezentowała się w części artystycznej. Mieliśmy niezwykłą przyjemność obejrzeć występ Weroniki Furgi, Patrycji Jaśkowskiej i Kamili Horab, które wspaniale zaśpiewały, chór klasowy w piosence o wychowawczyni klasy, p. Monice Romanowskiej pod tytułem” Monika, dziewczyna matematyka” oraz dwie scenki kabaretowe z życia szkoły- wywiadówka w 3a i lekcja poprawnej polszczyzny. W scenkach wystąpili: Patrycja Dziechciarz, Katarzyna Wrona, Julia Domżał , Agata Czopek, Patrycja Jaśkowska, Inga Klocek oraz Mateusz Superson i Rafał Adamczyk.

” Niech żyje bal, bo to życie to bal jest nad bale, niech żyje bal,  drugi nas nie zaproszą nas wcale…”. Przed nami już tylko matura i to za niecałe 100 dni.