Targi Edukacyjne

Targi_2016Starostwo Powiatowe w Opolu Lubelskim po raz kolejny zorganizowało dla uczniów szkół gimnazjalnych Targi Edukacyjne , których głównym celem jest zapoznanie wszystkich zainteresowanych ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych mieszczących się na terenie naszego powiatu. 29 stycznia w hali sportowej przy ulicy Kolejowej swoje stoiska promocyjne wystawiły wszystkie szkoły, w tym i nasze liceum. Stoisko LO w Opolu Lubelskim wyróżniało się z daleka, ” było głośno, było radośnie i pachnąco”. Uczniowie klas pierwszych LO częstowali oglądających naszą wystawę świeżutkimi muffinkami, prażoną kukurydzą i słodyczami. Można było wygrać interesujące nagrody, w tym gadżety z logo szkoły, biorąc udział w mini konkursie na temat naszego liceum, jego historii i teraźniejszości.

Dziękujemy wszystkim za życzliwe zainteresowanie naszą ofertą edukacyjną i serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte szkoły, o których już będziemy niedługo informować. Stoisko promocyjne przygotowała młodzież pod opieką pp. Błaszczak i Piłat.