„Damą być”- metamorfozy na Dzień Kobiet

Dzien_KobietÓsmego marca panowie zaskoczyli wszystkie panie. Na trzeciej lekcji odbyła się akademia z inicjatywy przewodniczącego Mateusza Supersona, który zarazem poprowadził wydarzenie. Jako pierwszy wystąpił Patryk Stolarski z IIA, który przeobraził się w Dodę ,,śpiewając” jej dwa wielkie hity ,,Dżaga” i ,,Dziękuję”. Następną atrakcją były wybory Miss Szkoły, w których panowie przebrali się za kobiety. Wystąpili: Rafał Adamczyk,Szymon Ciosek, Hubert Kuźnicki, Filip Grzesik i Szymon Kułaga. ,,Panie” musiały zaprezentować się z jak najlepszych stron, a członkowie jury: p. Danuta Piłat, p. Mariusz Batyra i p. Barbara Cyrkler musieli wybrać najlepszą metamorfozę. Podczas prezentacji kandydatek Doda została wybrana na szóstą uczestniczkę. Wybór był ciężki, a tak przedstawia się lista zwycięzców : I miejsce- Filip Grzesik, II miejsce – Hubert Kuźnicki i Szymon Ciosek III miejsce- Szymon Kułaga i Rafał Adamczyk , wyróżnienie – Patryk Stolarski. Oprawą muzyczną zajął się Bartłomiej Superson z IA. Relację zdał P. Stolarski.