Noc w Liceum

Noc_w_Lo220 kwietnia 2016 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim odbędzie się w tradycyjna impreza Noc w Liceum. Będą w niej brali udział uczniowie naszej szkoły, gimnazjaliści, goście z zagranicy, uczestniczący w projekcie Erasmus+. Liczymy także na obecność wszystkich sympatyków naszego liceum. Program Nocy w Liceum obejmuje: koncert muzyczny, wykład absolwenta naszej szkoły, miejskiego konserwatora zabytków – dr. Huberta Mącika, prezentację kuchni polskiej, warsztaty decoupage`u, dyskotekę i inne atrakcje.

 

Ponadto od 18 do 22 kwietnia 2016 r. w naszej szkole będzie gościć prawie 50 osób z zagranicy – nauczycieli i uczniów z Czech, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Rumunii,  Turcji i Włoch w ramach projektu Erasmus+ 70 Years of European History 1945-2016.