Podsumowanie programu „RAP-poezja ulicy”

rapOd kilku tygodni w naszej szkole odbywają się warsztaty muzyczne prowadzone przez znanego rapera- Tomasza Dolara Dymka. Uczestnicy tych zajęć poznawali zasady melorecytacji, tajniki śpiewu, kompozycji muzycznej, uczyli się poprawnej dykcji, ćwiczyli poczucie rytmiki, pisali teksty piosenek oraz tworzyli mixy i masteringi. Pomysłodawcą i autorem projektu jest p. Danuta Piłat.

Głównym celem tego projektu było pobudzenie i wykorzystanie edukacyjnego potencjału kultury młodych ludzi, rozwijanie ich kreatywności i umiejętności pracy w grupie. Warsztaty te mają  na celu przede wszystkim promowanie naszych lokalnych młodych talentów.

Podsumowaniem warsztatów będzie festiwal raperów w sali widowiskowej Opolskiego Centrum Kultury już w najbliższy wtorek- 25 października 2016r. o godz. 17.00.  Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych . Wstęp wolny.