KONKURS ARTYSTYCZNY „WIOSENNE INSPIRACJE”

Z okazji zbliżającej się wiosny Szkolne Koło LOP ogłasza konkurs artystyczny „Wiosenne inspiracje”. Celem konkursu jest kształtowanie wrażliwości na piękno przyrody, rozwijanie talentów i umiejętności  plastycznych, literackich i fotograficznych. Konkurs jest skierowany do wszystkich zainteresowanych uczniów. Tematyką są  różne aspekty wiosny.

Kategorie konkursu:

Plastyczny – różne techniki: rysunek, malarstwo, kolaż, grafika, w tym grafika komputerowa i inne. Format pracy minimum A3.

Literacki – proza, poezja. Dowolny utwór poruszający zagadnienia o tematyce związanej z wiosną.  Wydrukowany oraz w formie elektronicznej.

Fotograficzny – fotografie o formacie min. 13×18 oraz w formie elektronicznej.

Termin składania prac – 16 marca 2017 r. Wykonane prace dostarczamy do p. Teresy Pietras