Zapraszamy do naszej szkoły

Tegoroczni absolwenci szkół gimnazjalnych mogą już wybierać w systemie elektronicznym szkołę ponadgimnazjalną, w której będą kontynuować naukę. W związku z tym zaprosiliśmy wszystkich uczniów klas III okolicznych gimnazjów do zwiedzenia naszej szkoły i uczestniczenia w atrakcjach przygotowanych dla nich. Dzień Otwartych Drzwi wpisał się już w kalendarz wydarzeń kulturalnych naszego liceum.

Z tej okazji przybyli do nas goście, p. dr hab. Mariusz Ausz, pracownik naukowy UMCS, absolwent naszej szkoły, który wygłosił referat na temat dziejów Opola Lubelskiego. Gościliśmy również p. Halinę Złotuchę, kierownika Uniwersytetu Trzeciego Wieku i przewodniczącą Społecznej Rady Seniorów p. Jadwigę Adamczyk, oraz p. Ryszarda Możdzenia,  regionalistę, p. Marię Kozubek, reprezentacją Radio Progres w Opolu Lubelskim.

Młodzież z gimnazjum uczestniczyła w uroczystości zakończenia roku szkolnego dla uczniów klas III, w warsztatach plastycznych, pokazach chemicznych, artystycznych i kulinarnych przygotowanych przez uczniów klas I i II oraz  nauczycieli . Dziękujemy wszystkim za przybycie, wspólną zabawę i zapraszamy do naszej szkoły.