Program IT Szkoła

Uczniowie klas I i II naszej szkoły przystąpili do programu IT Szkoła. Jest to internetowy, otwarty program studiów e-learningowych w zakresie teorii oraz zastosowań technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT).
Program adresowany jest do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z informatyką jak również do tych, którzy posiadają już podstawową wiedzę z tego zakresu.
W przygotowaniu materiałów do kursów i wykładów programu IT Szkoła uczestniczą czołowi polscy wykładowcy informatyki z najlepszych polskich i zagranicznych ośrodków akademickich.
Uczniowie klas II: Weronika Piłat, Patrycja Niezgoda, Joanna Przychodzeń, Jakub Dacko, Bartłomiej Książek, Bartosz Gołofit, Krzysztof Oszust, Paweł Gołofit, Konrad Jedynak, Patryk Piłat, Jakub Żałobniak ukończyli po dwa kursy: Budowa i działanie sieci komputerowych oraz Podstawy działania wybranych usług sieciowych oraz uzyskali Certyfikat IT Szkoła 2017 – potwierdzenie przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki kompetencji cyfrowych uzyskanych w ramach programu IT Szkoła.
Uczniowie klasy I próbują swoich sił w kursie Witryna w Internecie – zasady tworzenia i funkcjonowania.

Wkrótce zmagania w zdobywaniu kolejnych certyfikatów:-)