Nasza szkoła startem do kariery!

Absolwenci naszego liceum kończą prestiżowe kierunki studiów, zdobywając zawody poszukiwane na rynku pracy. Są wśród nich prawnicy, lekarze, dziennikarze, pracownicy wyższych uczelni, aktorzy. Rozwijamy talenty i predyspozycje naszych uczniów, umożliwiając im udział w takich przedsięwzięciach, które otwierają im drogę przyszłej kariery: konkursach, warsztatach, zagranicznych wyjazdach edukacyjnych, koncertach, akcjach społecznych. Współpracujemy z lokalnymi i regionalnymi instytucjami oraz organizacjami, z którymi nasi uczniowie wiążą swoja przyszłość zawodową. Nie jesteśmy dużą szkołą, więc bardzo dobrze znamy potrzeby edukacyjne i wychowawcze każdego ucznia. Każdemu służymy pomocą i umożliwiamy wszechstronny rozwój.
W ramach pomocy młodzieży w planowaniu kariery zawodowej 6 czerwca 2017 r. odbyło się w naszym liceum kolejne spotkanie z zakresu doradztwa zawodowego. Profesjonalni doradcy proponowali naszym uczniom konkretne kierunki studiów, których ukończenie zapewni im sukces na rynku pracy. Spotkanie zorganizowała p. prof. Beata Błaszczak.