Targi szkolne w Łaziskach

Na zaproszenie społeczności szkolnej w Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Łaziskach  2 czerwca nasza szkoła wzięła udział w II Targach szkolnych przeznaczonych dla szkół średnich pragnących promować się wśród młodzieży gimnazjalnej i przedstawić swoją ofertę edukacyjną na kolejny rok szkolny. W naszej prezentacji pokazaliśmy to, co mamy najciekawszego i czym możemy się pochwalić, naszych sławnych absolwentów, m. in. Małgorzatę Ostrowską Królikowską, naszych obecnych uczniów uzdolnionych artystycznie, uczniów biorących udział w wymianach międzynarodowych młodzieży, czy stypendystów. Na scenie wystąpił Daniel Wach z piosenką zespołu „Dżem”, a o wyjazdach zagranicznych opowiadali: Martyna Bartnik, Weronika Piłat i Bartłomiej Superson. O szkole i jej ofercie mówiły pani dyrektor Małgorzata Woś i p. pedagog Beata Błaszczak.

Wśród uczestników targów znalazły się także szkoły z naszego powiatu, z Puław, Solca, Lublina i Nałęczowa.