Zakończenie roku szkolnego 2016/17

Na mszy świętej na zakończenie roku szkolnego ksiądz Kordian zadał wszystkim bardzo trudne pytanie: Co robiliby w wakacje, gdyby nie było słonecznej pogody i internetu? Czas wakacji to okres na wypoczynek zarówno fizyczny, jak i duchowy. Po roku wytężonej pracy umysłowej wszyscy uczniowie i nauczyciele z utęsknieniem czekają na tę chwilę.

23 czerwca po mszy świętej uroczyście  podsumowaliśmy rok szkolny i rozpoczęliśmy wakacje. Na uroczystość przybyli p. Paweł Grabek, Członek Zarządu Powiatu Opolskiego, który w Jego imieniu odczytał list z gratulacjami dla najlepszych uczniów i życzeniami udanych wakacji oraz wręczył nagrodę dla najlepszej uczennicy w szkole, Natalii Czopek. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za pracę i wręczyła świadectwa z wyróżnieniem prymusom, ich rodziców uhonorowała listami gratulacyjnymi, podziękowała za udział w szkolnych uroczystościach i konkursach dyplomami uznania oraz nagrodami książkowymi ufundowanymi przez Radę Rodziców.

W krótkiej części artystycznej wystąpili Kinga Nita z piosenką Kayah oraz Daniel Wach z przebojem Elvisa Presleya.

Do zobaczenia 1 września w progach naszej szk0ły.