Dzień Edukacji Narodowej

14 października jest obchodzony Dzień Edukacji Narodowej.  Z tej okazji 13.10.2017 r.  w Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim odbyła się uroczysta akademia. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Opolu Lubelskim p. Paweł Grabek, przewodnicząca Rady Rodziców p. Aneta Zawadzka, wiceprzewodnicząca p. Teresa Błaszczak , emerytowani nauczyciele naszego liceum, uczniowie i nauczyciele. Odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. Po wystąpieniu Pani dyrektor dr Małgorzaty Woś  przedstawiciel organu prowadzącego p.  Paweł Grabek oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Aneta Zawadzka wręczyli kwiaty na ręce Pani dyrektor i złożyli  życzenia. Następnie uczniowie zaprezentowali część artystyczną, były życzenia, kwiaty i słodycze.