Spotkanie z poezją P. Edwarda Michalczyka

11 października 2017 r. uczniowie klasy pierwszej oraz chętni z klasy drugiej i trzeciej wzięli udział w spotkaniu poetyckim p. Edwarda Michalczyka zorganizowanym przez Powiatową Bibliotekę Publiczną i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Opolu Lubelskim wraz z Kołem Emerytów i Rencistów ZNP w Chodlu.

Nasi uczniowie: Agata Dacka, Patrycja Micek, Marlena Czuryszkiewicz, Karolina Świerkosz, Kacper Ziętek z kl. 1a, Natalia Czopek z kl. 2a i Patryk Stolarski z kl. 3b pięknie zaprezentowali utwory z tomiku autora „Los kołem się toczy…” Czytając wiersze z przyjaciółmi autora, nauczycielami, bibliotekarzami oraz aktorem Teatru Osterwy w Lublinie- p. Piotrem Wysockim- młodzież udowodniła, iż „poezja łączy pokolenia”. Podczas spotkania młodzieżą opiekowały się p. Renata Jackowska i p. Danuta Piłat.

Serdecznie dziękujemy Pani Elżbiecie Żyszkiewicz- Dyrektorowi Powiatowej Biblioteki Publicznej w Opolu Lubelskim za zaproszenie na spotkanie.