46 Szkolny Festiwal Kulturalny

Za nami kolejny, 46 już Szkolny Festiwal Kulturalny, w naszej szkole. Jak co roku organizowany jest on przez Samorząd Uczniowski. W tym roku młodzież wybrała następujące konkurencje festiwalowe: konkurs znajomości „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza, konkurs plastyczny na ilustracje do tych ballad, kalambury. Do konkursu przystąpiły delegacje klasowe, niektóre nawet z wychowawcą. Specjalne podziękowania dla wychowawczyni klasy 2a p. Moniki Ptasińskiej -Romanowskiej. Konkurs wygrała klasa 3a. W konkursie plastycznym wzięli udział wszyscy uczniowie uczęszczający na zajęcia artystyczne. Wyłoniono wśród nich 5 najlepszych prac. Do konkursu zgłosiła się także klasa 1a. Główną nagrodę otrzymała Martyna Bartnik i Aleksandra Marzec.

W zabawie kalambury na odgadywanie polskich przysłów wzięły udział drużyny klasowe i drużyna nauczycieli. Wszyscy bawili się znakomicie.