Gala finałowa wojewódzkiego konkursu ,,COP szansą rozwoju Polski międzywojennej”

14 grudnia nasi uczniowie uczestniczyli w gali  konkursu o Centralnym Okręgu Przemysłowym, która odbyła się w Zespole Szkół im. Władysława Grabskiego w Lublinie.  Z przyjemnością informujemy, że multimedialne prace  uczniów Emilii Flont, Gabrieli Jurak, Magdaleny Dacki oraz  Michała Adamczyka  zostały wyróżnione. Gratulacje! Organizatorzy konkursu to  Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego, Stowarzyszenie Przyjaciół Grabskiego oraz Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Lublinie.Konkurs objęty jest patronatem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddziału w Lublinie oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty.

W programie:
1.Powitanie gości
Elżbieta Sękowska, Dyrektor Zespołu Szkół nr 1
im. Władysława Grabskiego w Lublinie
2.Wykład „Miasta COP nowoczesność i dziedzictwo”dr Wojciech Chudzik
3.Wykład „Bankowość II Rzeczpospolitej od Grabskiego do Kwiatkowskiego”dr Ilona Skibińska-Fabrowska Dyrektor Narodowego Banku Polskiego
Oddziału Okręgowego w Lublinie
4.Rozstrzygnięcie konkursu „COP szansą rozwoju Polski międzywojennej”i wręczenie nagród
5.Występy oraz poczęstunek.
Opiekę nad uczniami sprawowała Anna Gutek.