Nasza pomoc dla chorej Nicoli

19 lutego nasi uczniowie zebrali  aż 1.837 zł. Byli w szkołach,urzędach oraz na ulicach naszego miasteczka.Dziękujemy im  za wspaniały pomysł z pysznymi wypiekami, pracę charytatywną oraz wszystkim darczyńcom ,którzy wsparli Nicolę. Dodatkowo podziękowania dla nauczycieli i uczniów za różne przedmioty na aukcję i kiermasz. Cała nasza społeczność szkolna wykazała ogromną empatię i zaangażowanie. Nicola jest już z rodzicami na leczeniu w Meksyku,po pierwszej chemii  czuje się dobrze.Trzymamy kciuki i życzymy zdrowia. 4 marca odbędzie się koncert charytatywny  w Poniatowej. Będą występy, kiermasz i inne atrakcje. Dochód przeznaczony jest na kosztowne leczenie dziecka. 

Specjalne PODZIĘKOWANIA!   Uczniowie Kęcik Wiola, Misztal Julka, Muciek Julka , Wach Daniel oraz Jarosz Damian zbierali pieniądze na leczenie Nicoli.  Ciasta przynieśli: Bartnik Martyna, Kęcik Wiola, Woś Karina, Wawrzycka Klaudia, Dacka Magda, Micek Patrycja, Bednarz Natalka, Bury Oliwka, Piłat Weronika, Przychodzeń Joanna, Mroczek Mateusz, Jarosz Damian, Wach Daniel, Zaborski Eryk, Karaś Michał i Bochra Kacper. Przedmioty na aukcję przynieśli Bury Oliwia, Czyżowska Martyna, Śledzik Dominika, Cieniuszek Klaudia oraz Rosołowski Adam.