Święto flagi i 5 lecie Młodzieżowej Orkiestry Dętej

2 maja-  w piękne święto,  miał miejsce jubileuszowy koncert Orkiestr Dętych, pod patronatem Burmistrza Opola Lubelskiego p. Dariusza Wróbla.
Historia  Młodzieżowej Orkiestry z Opolskiego Centrum Kultury  rozpoczyna się w 2013 roku, w którym to swoją działalność zawiesiła orkiestra dęta OSP. Świętujmy dziś 5 lecie powstania naszej orkiestry. Kapelmistrzem zespołu jest p. Stanisław Szymaniak –muzyk Filharmonii Lubelskiej. W opolskiej orkiestrze grają uczennice z naszego liceum: Natalia Bednarz, Agata Dacka, Patrycja Micek, Kamila Skotnicka oraz Wiktoria Korgul. Gratulacje! Zaprezentowały się ponadto  Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Józefowa nad Wisłą i Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Poniatowej. Wielkie brawa dla Pana kapelmistrza S. Szymaniaka,   naszych uczennic i  wszystkich młodych artystów!