Dzien otwarty po europejsku

25 maja 2018 roku w naszej szkole odbył się dzień otwarty w nowej formule-po europejsku. Inspiracją były liczne projekty unijne realizowane przez szkołę i częste wyjazdy naszych uczniów do niemalże każdego zakątka Europy.
Uczniowie gimnazjów powiatu opolskiego rywalizowali w kilku kategoriach: I ❤Europe z pytaniami dotyczącymi geografii, historii i kultury krajów europejskich, Let’s sing and dance-z pytaniami na temat muzyki i tańców europejskich i Master Chef, w którym zadaniem było przygotowanie dania europejskiego.
Konkursem towarzyszącym był konkurs Master of English, w którym uczniowie musieli zmierzyć się z arkuszem maturalnym z języka angielskiego.
Rywalizację wygrała młodzież z gimnazjum w Chodlu a konkurs z języka angielskiego Agnieszka Krzak z trzeciej klasy gimnazjum w Łaziskach.
Gratulujemy i zapraszamy do naszej szkoły-do klasy pierwszej…