Konkurs „Angielskie Opole Lubelskie”

6 czerwca 2018r. w sali kinowej Opolskiego Centrum Kultury odbyła sie II edycja Opolskiego Testu Znajomości Języka Angielskiego oraz Kultury Krajów Anglojęzycznych „Angielskie Opole Lubelskie”. Konkurs zostal zorganizowany przez Jolly Jelly Szkołę Jezykow Obcych w Opolu Lubelskim oraz Gminę Opole Lubelskie. Test składał się ze 120 pytań zamkniętych na poziomie minimum B1/B2 oraz komponentu kulturowego. Nasze liceum reprezentowała 15-osobowa grupa uczniów w składzie: kl.1a- Michał Adamczyk, Agata Dacka, Magdalena Dacka, Aleksandra Marzec, Łukasz Poleszak, Dawid Freda, Emilia Flont, Magdalena Kramek, Kamil Witek, Kacper Ziętek, Patrycja Micek, Agata Socha, kl. 2a- Katarzyna Błaszczak, Martyna Czyżowska, Kaja Kaszlikowska; pomoc techniczna- Gabriela Jurak, Weronika Madejek, Kamila Skotnicka oraz pan Mariusz Batyra. Miło nam poinformować, że spośród 62 uczestników, nasza uczennica Magdalena Kramek, zajęła miejsce trzecie. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy organizatorom!