Konsultacje uczniów w Centrum Konsultacji Edukacyjnej ABSOLWENT w Lublinie

6 marca 2019 roku grupa uczniów z klas II i III brała udział w spotkaniu z konsultantem Centrum Konsultacji Edukacyjnej Absolwent w Lublinie. W ramach konsultacji grupowych i zindywidualizowanych uczniowie mogli pogłębić swą wiedzę na temat zasad rekrutacji na wyższe uczelnie oraz  perspektyw zatrudnienia po ukończeniu różnych kierunków studiów. Wspólnie z prowadzącym zajęcia uczniowie analizowali swój  poziom opanowania przedmiotów maturalnych,  prognozowali możliwości przekroczenia progów punktowych uprawniających do uzyskania indeksu. Wyjazd do Lublina i zajęcia zorganizowała kol. Beata Błaszczak – pedagog szkolny.  Zajęcia były bardzo ciekawe a zainteresowani uczniowie mogą umawiać się na konsultacje indywidualne także w przyszłości. Życzymy sukcesów na maturze i dostania się na wymarzone uczelnie.