Nowy rok szkolny!

Dziś rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Po Mszy Świętej odbyła się akademia, na której gościliśmy: Starostę Powiatu Opolskiego pana Dariusza Piotrowskiego, Burmistrza Opola Lubelskiego Pana Sławomira Plisa, Komendanta Powiatowego Policji w Opolu Lubelskim Pana kom. Leszka Wierzejskiego, Dyrektora Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim Pana mjra Cypriana Basa, Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu Lubelskim Pana bryg. Dariusza Popka oraz Prezesa Miejskiego Klubu Sportowego „Opolanin” Pana Mariusza Bigosa.
Podczas uroczystości zostało podpisane porozumienie, dotyczące utworzenia klas mundurowych i organizacji zajęć sportowych z zakresu piłki nożnej.
Dzięki wielkiemu zaangażowaniu wszystkich tych, którym leży na sercu dobro młodzieży, uczniów naszego powiatu, naszego miasta, dzięki wsparciu Starosty Opolskiego Pana Dariusza Piotrowskiego, Burmistrza Opola Lubelskiego Pana Sławomira Plisa, służb mundurowych oraz Miejskiego Klubu Sportowego „Opolanin” poszerzamy ofertę edukacyjną naszego Liceum, a nasza szkoła rozwija się i otwiera na nowe perspektywy. Nasi uczniowie, oprócz realizacji przedmiotów takich jak we wszystkich innych liceach, będą mieli okazję poznać specyfikę służb mundurowych oraz rozwijać talenty sportowe.
Wszystkim, szczególnie pierwszoklasistom i maturzystom, życzymy sukcesów, realizacji planów i zamierzeń w nowym roku szkolnym!